Pierwsze pluski

Nauka pływania dla dzieci w wieku 4-7 lat. Na zajęciach przełamujemy lęk przed wodą i poprawiamy koordynację ruchową. Oprócz tego nurkujemy jak rybki, startujemy jak motorówki i skaczemy jak delfiny! Na zajęciach instruktor wchodzi z dziećmi do wody. Na jednego prowadzącego przypada maksymalnie dwójka kursantów.

Movefinki pływają

To już treningi dla bardziej zaawansowanych rekinów. Podczas zajęć doskonalimy technikę stylów pływackich, poprawiamy szybkość i kondycję. Grupa liczy maksymalnie dwójkę dzieci.

Pływanie rodzinne

Podczas tych zajęć dzieci pływają z, lub blisko rodzica. Tutaj mama lub tata poprawia technikę pływania, a dziecko nabywa nowe umiejętności poruszania się w wodzie. Autorskie połączenie świetnej zabawy, przyjemnego zmęczenia i zacieśniania więzi rodzinnych to coś co nas wyróżnia!

Pływanie dorosłych

Nauka od podstaw, doskonalenie techniki, przygotowanie do testów sprawnościowych na studia oraz do zawodów amatorskich. Dzielimy się wskazówkami, stosujemy najskuteczniejsze metody treningowe, nie pozwalamy się obijać!

Co nas wyróżnia?

 • Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych i uśmiechniętych instruktorów, dzięki którym dzieci nie będą chciały wychodzić z pływalni, a sporty wodne staną się dla nich nie tylko niesamowitą frajdą, ale i pasją na całe życie.
 • Prowadząc zajęcia z Państwem i Państwa dziećmi zwracamy uwagę na wady postawy. Podczas pływania korygujemy je oraz im zapobiegamy .
 • Godziny i dni treningów ustalamy indywidualnie – naukę i doskonalenie pływania prowadzimy zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Zajęcia prowadzimy na pływalni: Nowa Fala na ul. Garbińskiego 1 i Foka na ul. Esperanto 5.

Cennik

 • nauka indywidualna
  60pln/30min.; 70pln/45min.
 • nauka w grupie dwuosobowej
  50pln/30min. ; 60pln/45min.
 • 10x lekcji indywidualnych
  540pln/30min. ; 630pln/45min.
  ( płatność z góry)
 • 10x lekcji w grupie dwuosobowej
  450pln/30min. ; 540pln/45min.
  ( płatność z góry)